Skontaktuj się z Nami!

P.W. „KOMPLEX” Paweł Prokop
41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Srokowskiego 29a


Paweł Prokop
601 451 493


E-mail:
pawel.prokop@op.plInformujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplex Paweł Prokop,
z siedzibą przy ul. Srokowskiego 29a , 41-300 Dąbrowa Górnicza

Ponadto, informujemy, że:
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez P.W. Komplex w celu przedstawienia oferty związanej z prowadzoną przez nas działalnością, w tym realizacją szkolenia na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia realizacji szkolenia lub usługi (zgodnie z podpisaną odrębną umową).
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału oferowanym szkoleniu / usłudze.

Biuro Komplex

Jedyne biuro w pełni oferujące wszystkie niezbędne usługi potrzebne do efektywnego prowadzenia Firmy !
Rejestrując się u Nas dostajesz: Biuro z sekretariatem, sale konfrencyjne, dostęp do internetu, tel/fax, Usługi księgowe, kadry-płace, usługi bhp i P.Poż, usługi marketingowe w tym - reklama, tworzenie strony internetowej, usługi przedstawiciela handlowego.
Koszt pełnego pakietu - od 350 zł netto/miesięcznieKontakt

601 451 493 Paweł Prokop
e-mail: pawel.prokop@op.pl